درباره ما

تاریخچه شرکت بازرگانی بین المللی میهن خواهان

        شرکت بازرگانی بین المللی میهن خواهان نماینده انحصاری محصولات آرایشی گریماس هلند، در سال 1377 با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز فعالیت تجاری- بازرگانی خود را در صنعت فرش با صادرات فرش های اصیل ایرانی به کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان آغاز نمود و از سال 1384 در زمینه واردات محصولات زیبایی، تجهیزات پزشکی و IT به فعالیت خود ادامه داد.

         این مجموعه با تاسیس چند شرکت مستقل در کشورهای هلند و امارات و ادغام آنها با یکدیگر به یکی از مجموعه هلدینگ های بزرگ و قدرتمند بین المللی تبدیل گردیده و این امر موجب کسب اعتبار جهانی از طرف کمپانی های اینترنشنال و اخذ نمایندگی برندهای معروف و معتبر از این کمپانی ها شده است. یکی از افتخارات هلدینگ بین المللی میهن خواهان حضور مدیران برجسته و مجرب و همچنین پرسنل متخصص و کارآمد خود می باشد که در رشد و بالندگی آن نقش به سزایی را ایفا می نمایند.

         شعار اصلی شرکت بر پایه ( ایرانی لایق بهترین هاست ) بنا نهاده شده است. لذا در این راستا و در جهت تکریم، حمایت و خدمات بهتر و گسترده به هموطنان عزیز همواره کوشیده است با ایجاد شبکه آموزشی به نام واحد ( آموزش ، پشتیبانی ، تحقیق و توسعه ) با هدف آشناسازی مصرف کنندگان گرامی از کیفیت محصولات خود و روش های صحیح و علمی استفاده از آنها نه تنها موفق به تقویت کارآفرینی در رشته های تخصصی آرایشی در سرتاسر کشور گردد بلکه با برگزاری بیش از 500 سمینار آموزشی مختلف با حضور1000-300 نفر از اساتید برجسته این صنعت در هر سمینار و همچنین تشکیل کلاس و دوره های متعدد آموزشی توسط مدرسین مجرب و کار آزموده خود، ضمن آموزش متقاضیان و اعطای گواهینامه های معتبر و رسمی برای گذراندن دوره های مذکور، موفق به تربیت مدیران و کارآفرینان آینده کشورمان و ورود آنان به بازار کار گردد.

         امروزه گروه بازرگانی بین المللی میهن خواهان افتخار دارد با همکاری و همیاری نمایندگی ها و عاملین محترم فروش خود در تهران و کلیه استان های کشور، در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیز و ارائه بهترین ها در زمینه پوست و زیبایی، به امر کارآفرینی در کشور کمک شایانی بنماید.

علاقه مندان به دریافت مدرک بین المللی گریماس از طریق مدرسان رسمی گریماس مس توانند عضو این سایت شده و با خرید پکیج های گریماس، نزد مدرسان خود آموزش میکاپ حرفه ای دیده و پس از پایان دوره مدرک رسمی گریماس را دریافت نمایند.


 (ایرانی لایق بهترین هاست)